עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

שמי רוחי בת 56 מחולון.
מגיל צעיר מאוד הסתקרנתי ואהבתי את נושא נפש האדם, לכן קראתי ספרות מקצועית רבה ובעקבות כך פנו אלי הסובבים אותי על מנת שהדריך ואעזור להם בכל תחומי החיים. בעקבות זאת החלטתי ללמוד קורסים שונים בתחום ואכן:- פסיכולוגיה, קרימינולוגיה, מודעות עצמית והעצמה אישית, טיפולים באמצעות אנרגיות ולבסוף מאמנת מוסמכת אישית ועסקית.
כמו כן במהלך שנים אלו פיתחתי שיטה ייחודית המאפשרת לי לתת ללקוחותיי ארגז כלים ענק אשר עוזר להתגבר על מכשולי החיים בכל התחומים.
במשך שנים רבות "נלחמתי" עם משקל עודף בעזרתן של דיאטניות טובות ומקצועיות אך תמיד הניסיון לרדת במשקל נגמר יחסית מהר עם הפסקת התהליך והשמנה מחדש ועוד...
בשנתיים וחצי האחרונות הגעתי למצב של סכנת חיים ממשית ואילו לא עשיתי את אשר עשיתי בספק רב עם הייתי אני כותבת שורות אלה.
אז מה עשיתי?
החלטתי לטפל בעצמי בעזרת השיטה שפיתחתי, הוספתי עליה ובניתי אותה במיוחד עבור אנשים בעלי משקל עודף הנמצאים בסכנת חיים, ואכן השיטה עובדת - לראיה מזה יותר משנה וחצי אני נמצאת בתהליך הרזיה עם תזונאית וידי עדיין נטויה ואני שומרת על אורח חיים של תזונה בריאה, רזיתי במהלך השנה וחצי האחרונות כ- 55 ק"ג ללא ניתוח, ללא כדורים אלה רק בדרך הטבעית של אורח חיים עם תזונה נכונה.
בנוסף העברתי את התהליך ל- 7 אנשים ש - 4 מהם סוכרתיים. 1 מהם בהוראת רופאו בלבד הפסיק את הטיפול בכדורים לאיזון סוכרת וו- 3 האחרים הורידו מינון בכדורים בהוראת רופאם בלבד.
מחלת הסוכרת מאוזנת לחלוטין ללא תרופות או אינסולין (לאחר 19 שנה של תרופות והזרקת אינסולין 9 שנים), כולסטרול מתחת למינימום ללא תרופות.
רוצים לדעת עוד פרטים מוזמנים להתקשר אלי 052-3277757
יש לציין שאינני תזונאית , אינני דיאטנית ואינני רושמת מתכונים.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

החיים כאינסטנט

01/03/2014 12:56
רוחי בכר
הרזיה, תזונה בריאה, תזונה נכונה, אימון
קצב החיים המהיר שאנו חיים בו גורם לאדם לרצות הכל כאן ועכשיו, האדם רוצה שהכל יתבצע במהירות הבזק כאשר רק העלה את מחשבותיו.
לרצונות אלו קוראים :- רצון אינסטנט. הרצון קיים השאלה הנשאלת האם זה ניתן? האם זה אפשרי לקבל את הכל במהירות?
התשובה היא אחת – לא! אין כל אפשרות שהדברים יתבצעו מעכשיו לעכשיו היות ולכל דבר יש את התהליך שלו עד אשר הוא נהפך ממחשבה למעשה ולדבר מוחשי שניתן להשתמש בו.

כיצד זה מתייחס לנושא של הרזיה?
ישנן פרסומות המעידות על הרזיה של X   ק"ג תוך תקופה של מספר ימים עד 3 חודשים. 
האם זו דרך בריאה להרזות? תלוי את מי שואלים.
יכול מאוד להיות שאכן מצליחים לרזות מספר דו- ספרתי תוך תקופה קצרה, אך מה הלאה? ומה עם אלה שיש עליהם עודף של 30 ק"ג האם גם הם יצליחו תוך תקופה קצרה להוריד את העודף הגדול הזה?    סליחה עם כולם שאני סקפטית בהקשר לכך. סליחה על שאני מוציאה את האוויר מהמפרשים לאלה שקוראים את המודעות, ומפנטזים שתוך תקופה של חודש או חודשיים הם כבר קונים את בגדיהם בחנויות למידות קטנות.

לאורך השנים בהן חוויתי תהליכי הרזיה רבים, כולל כאלה שהיו כמעט הרעבה, וכאלה שהיו על בסיס אבקות ומים ועוד...אכן רזיתי מספר ק"ג תוך תקופה קצרה, אך לאחריה הגיעה תקופה שבה הכל נעצר, מחוג המשקל הראה תנודות של עליה ומעט מאוד של ירידה, מהסיבה שהגוף חווה הרעבה, ואי סיפוק של מזון בריא.
מה שקרה לאחר תקופה בה מחוג המשקל פיזז באי שקט מירידה לעליה נשברתי , הפסקתי את התהליך וברור שהחזרתי לעצמי את הק"ג שירדו. אינני לבד בתחושות אלו , אני פוגשת רבים אשר חוו את אשר אני חוויתי.

אני כן יכולה לספר לכם – החיים אינם אינסטנט, יותר מכך גם אינסטנט פודינג שנחשב למהיר הכנה, שופכים שקית לחלב ומערבבים והנה יש לנו אינסטנט פודינג הרי שזו טעות.
אחרי הוספת השקית לחלב והערבוב (שזהו זמן ההכנה בלבד) יש צורך להכניס את הכלי או כלים עם האינסטנט פודינג למקרר על מנת שתהליך ההתגבשות יתחיל ויחלפו מספר שעות עד שניתן יהיה לאכול את הפודינג הטעים הזה, אין אפשרות לקצר את תהליך ההתגבשות.

כך גם עם נושא ההרזיה – אז נכון שאולי ניתן להשיל ממשקלנו כ- 10 ק"ג בתוך חודש ימים, אך כדי להרזות עוד מספר ק"ג על הגוף להתרגל למצב מסוים, על הגוף להכיר באורח חיים חדש, ובמידה ותהליך ההרזיה מבוסס על אבקות למיניהן הרי שתכולתן של אלה בדרך כלל חלבונים ומים, וחובה להפסיק את השימוש לאחר זמן קצר ולחזור אליו בהמשך.

לכן לאלה אשר הרצון שלהם להרזות רק מספר ק"ג לטובת אירוע חשוב בחייהם, ואחר כך?...יחשבו על המשך הדרך – אני אומרת לכו על זה.
אך במידה ויש להשיל מ- 20 ק"ג ומעלה כדי להגיע למשקל סביר,דעתי היא לעשות זאת בדרך הרגילה הדרך הטבעית והארוכה, היות והגוף על כל מערכותיו חייב להסתגל לאורח חיים שונה מאשר הוא רגיל אליו.

ישנם אנשים בעלי משקל עודף אשר מחליטים "לקצר" את הדרך באמצעות ניתוחים למיניהם, מתוך מחשבה שאחרי הניתוח מורידים ק"ג רבים במהירות.
זה נכון חלקית היות ובאמת אחרי הניתוח ניתן לרזות גם מספר דו- סיפרתי לאחר תקופה קצרה, אך כפי שאמרתי אין קיצורי דרך ולכל דבר ישנו זמן התהליך שלו, גם כאן הירידה נעצרת ויכולה לעבור תקופה ארוכה של הסתגלות הגוף עד שמערכות הגוף מעכלות את המצב החדש והגוף מתחיל להשיל מעצמו ק"ג נוספים.
מעבר לזה שאני אישית הכרתי מספר אנשים שעברו "קיצורי דרך" אלו ואחרי שמחוג המשקל נעצר לתקופה ארוכה, הם התאכזבו מהמצב והחליטו שהכל היה לשווא והם חוזרים למתכונת הישנה , דהיינו אכילה כפי שהיו רגילים לפני השינוי. התוצאה הייתה שמשקלם חזר למצבו לפני השינוי, נפשם התערערה והפסיקו להאמין שאי פעם הם באמת יוכלו להרזות אפילו גרם אחד.

כל אדם ואדם יעשה כרצונו וכפי שהוא יחליט על פי מצפונו והרגשתו, אינני אומרת לא לעשות, אני כן אומרת על תצפו לתפנית של 180 מעלות במשקלכם, תכירו בעובדה שלכל דבר יש את זמן ההתגבשות שלו, לכל תהליך יש את הזמן הנכון לו לטובת הצלחתו. בדיוק כמו שלאינסטנט פודינג יש את זמן ההכנה והזמן עד שניתן להנות מטעמו.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: