עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

שמי רוחי בת 56 מחולון.
מגיל צעיר מאוד הסתקרנתי ואהבתי את נושא נפש האדם, לכן קראתי ספרות מקצועית רבה ובעקבות כך פנו אלי הסובבים אותי על מנת שהדריך ואעזור להם בכל תחומי החיים. בעקבות זאת החלטתי ללמוד קורסים שונים בתחום ואכן:- פסיכולוגיה, קרימינולוגיה, מודעות עצמית והעצמה אישית, טיפולים באמצעות אנרגיות ולבסוף מאמנת מוסמכת אישית ועסקית.
כמו כן במהלך שנים אלו פיתחתי שיטה ייחודית המאפשרת לי לתת ללקוחותיי ארגז כלים ענק אשר עוזר להתגבר על מכשולי החיים בכל התחומים.
במשך שנים רבות "נלחמתי" עם משקל עודף בעזרתן של דיאטניות טובות ומקצועיות אך תמיד הניסיון לרדת במשקל נגמר יחסית מהר עם הפסקת התהליך והשמנה מחדש ועוד...
בשנתיים וחצי האחרונות הגעתי למצב של סכנת חיים ממשית ואילו לא עשיתי את אשר עשיתי בספק רב עם הייתי אני כותבת שורות אלה.
אז מה עשיתי?
החלטתי לטפל בעצמי בעזרת השיטה שפיתחתי, הוספתי עליה ובניתי אותה במיוחד עבור אנשים בעלי משקל עודף הנמצאים בסכנת חיים, ואכן השיטה עובדת - לראיה מזה יותר משנה וחצי אני נמצאת בתהליך הרזיה עם תזונאית וידי עדיין נטויה ואני שומרת על אורח חיים של תזונה בריאה, רזיתי במהלך השנה וחצי האחרונות כ- 55 ק"ג ללא ניתוח, ללא כדורים אלה רק בדרך הטבעית של אורח חיים עם תזונה נכונה.
בנוסף העברתי את התהליך ל- 7 אנשים ש - 4 מהם סוכרתיים. 1 מהם בהוראת רופאו בלבד הפסיק את הטיפול בכדורים לאיזון סוכרת וו- 3 האחרים הורידו מינון בכדורים בהוראת רופאם בלבד.
מחלת הסוכרת מאוזנת לחלוטין ללא תרופות או אינסולין (לאחר 19 שנה של תרופות והזרקת אינסולין 9 שנים), כולסטרול מתחת למינימום ללא תרופות.
רוצים לדעת עוד פרטים מוזמנים להתקשר אלי 052-3277757
יש לציין שאינני תזונאית , אינני דיאטנית ואינני רושמת מתכונים.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

החיים כאינסטנט

01/03/2014 12:56
רוחי בכר
הרזיה, תזונה בריאה, תזונה נכונה, אימון
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: